Szczegóły ogłoszenia nr 46:

dom - sprzedaż - Tarnowskie Góry (Rybna)

Cena: 370.000,00zł

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szczegóły:

Województwo: ŚLĄSKIE
Miasto: Tarnowskie Góry
Dzielnica: Rybna
Powierzchnia: 140m2
Powierzchnia działki: 650m2
Typ własności działki: prawo własności
Typ zabudowy: zabudowa bliźniacza
Liczba pięter nieruchomości: 1
Liczba pokoi w nieruchomości: 5
Informacje o umeblowaniu: do uzgodnienia
Informacje o kuchni: oddzielna
Stan: dobry

Opis ogłoszenia:

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na ciekawie urządzonej działce, położony w Rybnej.

Jest to budynek w całości podpiwniczony, posiadajacy dwie kondygnacje nadziemne oraz balkon. Dach płaski, kopertowy. W kondygnacji parteru znajdują się przedpokój, dwa niezależne pokoje, kuchnia oraz łazienka z WC. Piętro to przedpokój, trzy pokoje, w tym jeden przechodni, jak również łazienka z WC.

Ściany pokryte gładzią gipsowa, podłogi z prawdziwych desek, łazienki w glazurze. Nowa stolarka okienna PCV. Ogrzewanie centralne, węglowe, z możliwościa wykorzystania do podgrzewania wody w bojlerze elektrycznym. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, z oddzielnymi licznikami dla każdej kondygnacji, wodną oraz nową instalację kanalizacyjną. Do budynku doprowadzony jest gaz.

Budynek jednorodzinny lub z przeznaczeniem dla dwóch rodzin, istnieje możliwość wykorzystania kondygnacji parteru na działalność gospodarczą. Na ogrodzonej działce, posadowiony jest dwu-kondygnacyjny budynek gospodarczy oraz garaż. Dojazd drogą asfaltową. Podwórze ogrodzone, wybrukowane i obsadzone młodymi krzewami.

Okolica cicha i spokojna, dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz miastami ościennymi. W poblizu przedszkole, szkoła, kościół.

«« wróć do spisu